Mutlu İnsan

Mutluluk paylaştıkça çoğalır

Hakkımda

Mutlu ve başarılı bir hayat herkesin hakkı. Mutluluk, bir hedef değil, yaşamın her alanında, her an deneyimlenebilen zihinsel bir beceri.

İTÜ Elektronik Mühendisliğinden mezunum. Biyomedikal teknolojiler alanında uzmanlığım ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) işletme yüksek lisansım var. Üsküdar Üniversitesinde Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladım ve Nörobilim Yüksek Lisansı programına devam etmekteyim. Kültür Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak Pazarlama ve marka yönetimi dersi vermekteyim. Sağlık sektöründe 25 yılı aşkın strateji, organizasyonel yapılanma, iletişim ve pazarlama konularında liderlik ve danışmanlık yapıyorum.

Her yıl bahar aylarında İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen “Mutlu İnsan” ZihinRuhBeden festivalinin ve nöröbilim temelli liderlik ve mutluluk eğitimleri veren Shiftedminds eğitim&danışmanlık şirketinin kurucusuyum. Profesyonel iş yaşantımın yanında, kendimi keşfetmek üzere çıktığım yolda Türkiye’den, Güney Afrika’ya, ABD’den Peru’ya, Hindistan’dan İngiltere’ye ve Bali’ye pek çok eğitime katıldım. Bunların bir kısmı dünyanın en önemli spiritüel liderleri ve şaman şifacılarla yapılan çalışmalarken, bir kısmı dünyanın en saygın üniversitelerinde akademik düzeyde insan davranışları ve psikolojisi alanında nörobilim temelli farkındalık eğitimleriydi. Oxford’da Meditasyon, Boston MIT Neuroscience for Leadership, ABD Antony Robins UPW, University Of Massachusetts Mindfullness Tools bunlardan bazıları.

Gördüm ki, doğunun binlerce yıllık kadim bilgilerinin, spiritüel diye tanımladığımız tüm şifa ve enerji çalışmalarının faydalarını, batı dünyası daha yeni yeni teknolojinin gelişmesiyle birlikte anlayabilmekte. İyilik ,sağlık ve  mutluluk halinin zihin-ruh-beden bütünlüğüyle sağlanabildiğini deneyimledim.

Oğlum Can Berk, snowboard, şarkı söylemek, dans etmek, spor , dünyayı görmek, okumak, yazmak, öğrenmek ve meditasyon vazgeçilmezlerim. Dokunduğum insanların hayatında farkındalık yaratmayı, zihinsel-bedensel-ruhsal dönüşümlerine katalizör olmayı seviyorum.

Gerek bireysel seanslar gerek kurumsal eğitimlerle insanlara Mutlu İnsan olabilme yolunda danışmanlık yapıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor:)

Gülferi Yıldırım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s